Sterling Zilveren Hanger aan Venetiaans Collier | Rond met Moissanite

€280,00 incl. BTW

Op voorraad

Sieraden worden uitsluitend gemaakt met de haren van uw eigen paard, lees HIER hoe het werkt.

Beschrijving

Deze sterling zilveren ronde hanger met moissanite heeft de bekende vlecht van het medaillon en de stenen hebben een fascinerend mooie sprankeling.

Het collier heeft standaard een lengte van 45cm, mocht u een andere lengte willen dan kunt u dit opgeven bij het kopje “opmerkingen”.

We gebruiken het haar van uw eigen paard of pony om het paardenhaarsieraad te maken, bij dit model zijn 40 lange haren al voldoende.

Indien gewenst is het mogelijk om op de bodem van de hanger (onzichtbaar) wat as te plaatsen.

Persoonlijk vind ik het mooi om op de achterkant één letter te graveren in sier- of blokletters. Als u graag wilt is er ruimte voor een korte naam in sierletters met maximaal 6 letters en in blokletters maximaal 5 letters.

Specificaties
Materiaal: 925 sterling zilver
Steentype: Moissanite
Slijpvorm: Briljant
Afmetingen
Diameter: 11mm
Dikte: 5mm
Details collier: 45cm lang 1,1mm dik

Benodigde haren:
Minimale lengte: 25cm
Minimale Dikte: 0,2cm

Aanvullende informatie

Minimale dikte aangeleverd haar

Minimale lengte aangeleverd haar

Materiaal

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Sterling Zilveren Hanger aan Venetiaans Collier | Rond met Moissanite” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.